Ajurvédské masáže


Kontakt pro objednání

Tel.: 604 815 256 (v případě, že nezvedáme telefon, masírujeme a zavoláme Vám zpět hned jak to bude možné:-))


Ajurvéda doslova znamená "věda o životě".

Ajurvéda je tradičním indickým léčebným systémem, propracovanou soustavou duševně - tělesné medicíny a přirozeného způsobu života.

Ajurvédě, která je cestou k poznání sama sebe, se dnes dostává uznání pro její jedinečné dietetické a bylinné postupy, které nám umožňují žít déle, šťastněji, uvědoměle a v plné harmonii s naším konkrétním prostředím. Její kořeny sahají daleko do hlubin času i lidského vědomí. Je součástí staršího duchovního dědictví lidstva, které obsahuje mnoho tajných znalostí i hluboké moudrosti. 

Ajurvédská olejová masáž Abhyangam

Celotělová relaxační masáž včetně hlavy, která přispívá ke každodennímu zbavení se fyzického i psychyckého stresu. Při této terapii se používá teplý bylinný olej.  Masáž dále zlepšuje pohyblivost svalů a kloubů. Působí pozitivně na kvalitu kůže a cirkulaci krve. Masáž celkově působí revitalizačně a ovlivňuje detoxikaci celého organismu. 

Cena: 

  • 90 minut: 1 500 Kč

Ajurvédská masáž Dátá Snéhan

Olejová masáž uvolňuje svaly, šlachy a klouby. Při této terapii se používá teplý sezamový olej, který, díky svému složení, proniká až k samotným kloubům a udržuje je tak zdravé a funkční. Dátá Snéhan masáž využívá jógových pozic a několik metod pro protažení.  Součástí je i masáž hlavy, která působí blahodárně na celkový nervový sýstém a zároveň dodá potřebnou výživu Vašim vlasům a pokožce hlavy.

Cena:

  • 120 minut: 1 500 Kč