en

Salón IRIS

Vaše místo pro relaxaci a odpočinek v Poděbradech

Dárkové poukazy v prodeji na recepci nebo možnost zaslání poukazu elektronicky na email.

Vítejte v IRIS

Vítáme vás v regeneračním salónu IRIS.

Nabízíme služby v oblasti regenerace a krásy. Přijďte si odpočinout a zrelaxovat své tělo i mysl. IRIS je místo, kde můžete starosti o Váš vzhled nechat na nás.  

Při našich masážích používáme produkty značky Nobilis Tillia, které je možné u nás i zakoupit/ objednat.

Masáže

Masáž osvěží Vaše tělo i mysl a nabije Vás novou energií. Nabízíme širokou paletu masáží. Pro nabídku masáží klikněte ZDE

Protimigrénová masáž

Protimigrénová masáž uvolňuje krční páteř, odstraňuje blokace a řeší problém související s bolestí hlavy. 

Pro více informací klikněte ZDE.

Peelingové masáže

Peelingovými masážemi dochází k harmonizaci pokožky celého těla pomocí přírodních přípravků s vysokým obsahem přírodních olejů. Pro nabídku peelingových masáží klikněte ZDE

Ajurvédské masáže

Pro více informací klikněte ZDE

Zábaly

Různé typy zábalů se používají již od pradávna. V naší nabídce naleznete zábaly s léčivými a zkrášlujícími účinky. Pro nabídku zábalů klikněte ZDE.  

Koupele

Koupele s přísadou účinné látky jsou ideální pro prokrvení kůže a podkoží a dobře se vstřebává do organismu. Pro nabídku koupelí klikněte ZDE.

Oxygenoterapie

Oxygenoterapie je unikátní léčebná metoda, spočívající v inhalačním podávání čistého kyslíku za podmínek zvýšeného atmosférického tlakum. Pro více informací klikněte ZDE.

Regenerační balíčky

Pro nabídku výhodných balíčků klikněte ZDE

Pobytové balíčky

Ve spolupráci s penzionem Dagmar jsme pro Vás připravili regenerační pobytové balíčky. Penzion Dagmar se nachází na poděbradské kolonádě kousek od našeho regeneračního centra. Pro více informací klikněte ZDE.

Kadeřnictví

Krásný účes je vizitkou každé ženy. Nechte se hýčkat vlasovou kosmetikou, jejíž účinky jsou vidět již při prvním použití. Pro kontaktní údaje našich kadeřnic klikněte ZDE

Kosmetika, pedikúra a manikúra

Kosmetika, pedikúra a manikúra je součástí péče o sama sebe každé ženy. Ve všech těchto oblastech se Vás ujme naše Katka. Pro kontaktní údaje klikněte ZDE.

Terapie Access Bar

Pro výběr terapií Access Bar klikněte ZDE.

IRIS - regenerační služby

Náměstí T.G. Masaryka 1 412, pasáž Archa, 1. patro, Poděbrady, 290 01

Tel.: +420 604 815 256

info@iris-podebrady.cz