Masáže


Kontakt pro objednání

Tel.: 604 815 256 (v případě, že nezvedáme telefon, masírujeme a zavoláme Vám zpět hned jak to bude možné:-))

Storno podmínky: při zrušení masáže méně jak 12 hodin před sjednaným začátkem procedury účtujeme poplatek ve výši 50% z ceny masáže. 

Klasická masáž

Klasická masáž kvalitními oleji uvolní nejen Vaše svalstvo, ale i mysl.  

Cena: 

 • Záda a šíje 30 minut: 400 Kč
 • Záda a šíje 60 minut: 800 Kč
 • Celotělová 90 minut: 1.000 Kč

Aromamasáž

Příjemná celotělová masáž navozující svalové i psychické uvolnění, pomáhá odbourávat stres. Provádí se přírodními oleji s individuální příměsí rostlinných éterických olejů dle volby klienta. 

Cena:

 • 60 minut: 850 Kč

Protimigrénová masáž

Protimigrénová masáž uvolňuje krční páteř, odstraňuje blokace a řeší problém související s bolestí hlavy. Kromě výše uvedených problémů pomáhá odstranit napětí a stres, navozuje pocit relaxace, uvolnění a pocitu lehkosti.

Tato masáž se provádí bez oleje

 • 30 minut: 450 Kč

Aromamasáž DE LUXE

Tato jedinečná masáž spojuje příjemné uvolnění relaxační masáže s mimořádnými účinky vzácných rostlinných olejů. Nechte se hýčkat vůní bulharských růží, pomerančového květu, jasmínu, modrého irisu, ylang-ylangu a divoce rostoucích bylin v omlazujícím šípkovém oleji.

Cena:

 • 90 minut: 1 500 Kč


Masáž lávovými kameny (Hot Stones)

Unikátní havajská metoda využívá teplo přecházející z vulkanických kamenů a speciální masážní techniky. Dokonale uvolní tělo i mysl, prohřívá, zbavuje stresu a napětí. Výborně stimuluje krevní oběh a lymfatický systém.

Cena:

 • Záda a šíje 30 minut: 400 Kč
 • Záda, šíje a nohy 60 minut: 800 Kč
 • Celotělová 90 minut: 1.000 Kč

Manuální lymfomasáž

Vedle krevního oběhu máme v těle i systém lymfatických (mízních) cév. Lymfatické cévy odvádějí z tkání vodu, ionty, bílkoviny a nahromaděné toxické látky. Volný odtok mízy je nezbytný pro odstranění těchto látek z tělních tkání. Jeho zablokování vede k postupnému hromadění tekutin a vzniku otoku tzv. lymfadému.

Manuální lymfatická masáž používá speciálních pomalých jemných hmatů napomáhajících pročištění lymfatických cest a zlepšení odtoku lymfy. Pro dlouhodobý účinek lymfomasáže je třeba absolvovat minimálně 3 až 5 ošetření během jednoho týdne až 14 dnů.

Cena:

 • 60 minut: 900 Kč
 • 10 masáží: 8.000 Kč


Medová masáž

Velice příjemná masáž zad, vhodná zejména pro ženy. Zlepšuje stav pokožky, prokrvuje a vyživuje. Vhodná též jako podpora detoxikace při očistných kúrách. Provádí se pravým včelím medem, který se na závěr masáže dokonale smyje. 

Cena:

 • 60 minut: 850 Kč

Čokoládová masáž pravou čokoládou

Masáž 100% čokoládou rozehřátou v mandlovém oleji působí na nervový systém, podporuje tvorbu hormonů radosti a má blahodárné účinky na pleť. Tato procedura je opravdu nezapomenutelnou lahůdkou mezi masážemi. Čokoterapie je výjimečným prostředkem proti zimní depresi, stresu a špatné náladě. Pomáhá také proti celulitidě, obnovuje a zvlhčuje pokožku. Zanechá pleť jemnou a vyživenou, zahalenou do vůně sladké čokolády. Doporučujeme jako nevšední dárek pro Vaše nejmilejší (poukázku na masáž můžete zakoupit na recepci nebo elektronicky přes email). 

Cena:

 • 120 minut: 1 500 Kč

Čokoládová masáž zad se zábalem

Čokoládová masáž společně se zábalem je výborným prosředkem pro regeneraci Vašich zad a Vaší mysli. Čokoláda navrátí Váší pokožce mladý hebký vzhled a vůně 100% čokolády navnadí Vaše smysly. 

Cena:

 • 60 minut (obsahuje masáž a zábal): 800 Kč

 

Čokoládová aromamasáž

Uvolňující masáž čokoládovým aromaolejem. Tato masáž uvolní Vaše tělo i mysl. Čokoláda je jedinečnou kombinací minerálů, vitamínů a antioxidantů. Tento čokoládový olej zlepšuje mikrocirkulaci v místě použití, čímž podporuje přísun výživných látek a pokožku tak zjemňuje a zvláčňuje. čokoládová vůně navozuje příjemné požitky a napomáhá k celkovému uvolnění a relaxaci.

Cena:

 • 60 minut: 900 Kč
 • 90 minut: 1 200 Kč

Růžová masáž

Dopřejte si rozmazlování v obláčcích delikátní ženské vůně damašských růží. Naše jemná relaxační celotělová růžová masáž poskytne vašim svalům dokonalé uvolnění a dodá pokožce potřebné vitaminy a minerály. Vaše plet bude vláčná, jemná a prosycená romantickou vůní královny květin. Náš olejový macerát obsahuje sladké oříškové oleje a vzácný růžový olej z dalekého 0rientu. Masáže je vhodná pro ženy všeho věku a je dobré ji spojit s požitkem z našich bylinkových a relaxačních koupelí. 

Cena:

 • 60 minut: 900 Kč

Vanilková masáž

Tato jemná relaxační celotělová masáž pravým vanilkovým olejem vás doslova uchvátí. Pozitivně působí na srdeční a mozkovou činnost, odstraňuje únavu a naplní vás optimismem. Nechejte se hýčkat vůní vanilkových rohlíčků a sladkých dobrot, tato masáž je návyková a záliba v ní hraničí přímo s posedlostí.

Cena:

 • 60 minut: 900 Kč

Chmelová masáž

Tato výrazná hloubková celotělová masáž je určena zejména pro muže. Ženám můžeme nabídnout jemnější variantu. Provádí se přírodním olejem s vysokým obsahem chmelového extraktu a provensálských bylinek. Dokonale uvolní svaly a navodí pocit příjemného osvěžení. Masáž je vhodná jako doplněk k pivní koupeli.

Cena:

 • 60 minut: 900 Kč

Reflexní terapie chodidel

Využívá tlaku a masáží reflexních zón a ploch na chodidlech. Vychází z poznatku, že na všech zakončeních lidského těla existují reflexní plošky odpovídající příslušným orgánům a oblastem lidského těla. Stimulací těchto bodů je možné pozitivně působit na Váš celkový zdravotní stav. 

Cena:

 • 60 minut: 750 Kč

Mikromasáž očního okolí

Jemná uvolňující a osvěžující metoda, která pomáhá odstraňovat vrásky, váčky a kruhy pod očima. Vhodná je také u bolestí hlavy, potíží s dutinami nebo při slzení očí. 

 Cena:

 • 30 minut: 400 Kč

Horká aromamasáž (Hot Oil masáž)

Je víc než samotná masáž, jedná se o skutečný smyslový aromaterapeutický zážitek. K této jedinečné proceduře se používají speciálně vytvořené přírodní svíčky, které jsou určené k masáži. K dispozici jsou různé vonné varianty, např. růže, levandule, mučenka nebo vanilka. Exklusivní vůně rituální svíčky vybíráme dle přání zákazníka. Vhodně zvolená relaxační vůně zvýší potěšení a efekt masáže a k tomu ještě vytvoří nádhernou atmosféru. Rituální svíčku zapálíme na začátku procedury, po rozehřátí svíčky nalijeme vonnou emulzi na tělo a provádíme relaxační masáž. 

Cena:

 • 60 minut: 850 Kč

Masáž hlavy 

Tradiční masáž hlavy se praktikuje více jak tisíc let. Toto jemné, uvolňující ošetření hlavy odstraňuje každodenní stres a únavu, bolesti hlavy, napětí v ramenou, krku a šíji. Jedná se o suchou metodu bez použití olejů.

Cena:

 • 30 minut: 400 Kč

Uvedený čas zahrnuje i přípravu na proceduru.