Kosmetika INLIGHT 


Salon pro sebe

100% přírodní BIO kosmetika INLIGHT.

Kosmetika je vyráběna v Britském Cornwallu z nejčistších a nejkvalitnějších ingrediencí vypěstovaných v ekologickém zemědělství bez syntetických postřiků a GMO.

"INLIGHT vychází z toho, že příroda i lidské tělo jsou samy o sobě dokonalé a ke své vitalitě nepotřebují žádné umělé zásahy a náhražky."


Jana Šrajbrová

Jsem milovník přírody, zahrady, květin, pohybu a dobrého jídla.

Vystudovala jsem zdravotnickou školu. Ke kosmetice jsem se dostala díky vlastním problémům s pletí. Trápil mě eksém a díky tomu jsem se více začala zajímat o své tělo a zdraví. Během uzdravování se jsem narazila na kosmetiku InLight, do které jsem se zamilovala na první dotek a přičichnutí. A díky tomu jsem si udělala kosmetický kurz a začala s touto kosmetikou pracovat.

INLIGHT ošetření je bez pomoci kosmetických přístrojů. Jedná se o relaxační spa ošetření, které nebolí. Přesto jsou výsledky na pleti po ošetření viditelné.

Telefon pro objednání: 723 428 319


 

Ceník

Inlight PURITY ošetření ~ 45 min / 990,-

Hloubkově čistící kosmetické ošetření pro obličej a krk, vhodné pro všechny typy pleti, věkové kategorie a pohlaví. Cílem ošetření je krásná, čistá a projasněná pleť, která je zbavena toxinů, lépe regeneruje a přijímá domácí péči.

Inlight PRETTY ošetření ~ 90 min / 1.590,- v přípravě

Luxusní kosmetické ošetření (obličej, krk, dekolt a ruce).

Ošetření je relaxační a hladivé, plné vůní a masážních technik, které zanechávají pleť hydratovanou, vypnutou, rozjasněnou a navíc dodávají vnitřní pocit klidu a pohody.

Inlight HAND ~ 50 min / 990,-

Omlazující ošetření rukou, kdy prostřednictvím "vědomého doteku" dochází ke zklidnění mysli, prokrvení horních končetin, zbavení se otoků prstů a pocitu studených rukou.

Inlight FOOT ~ 50 min / 990,- v přípravě

Relaxační a uvolňující ošetření, při kterém, prostřednictvím "vědomého dotyku" dochází k celkovému uvolnění a pročištění energetických drah, nejen na nohách, zbavení se pocitu těžkých a studených nohou, zmírnění otoků a celkovému zvláčnění namáhané pokožky nohou.

Nelze platit kartou. Ceník platný od 1.5.2022.